Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Series | 5000 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Pressure Type | Switch |
| Operating Pressure | 51PSI ~ 90PSI (351.63kPa ~ 620.53kPa) |
| Output Type | SPST-NC |
| Output | – |
| Accuracy | – |
| Voltage – Supply | – |
| Port Size | Male – 1/8″ (3.18mm) NPT |
| Port Style | Threaded |
| Features | – |
| Termination Style | Quick Connect – 0.250″ (6.3mm) |
| Maximum Pressure | 500PSI (3447.38kPa) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 121°C |
| Package / Case | Cylinder, Threaded |
| Supplier Device Package | – |
| Base Product Number | 76069 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.