Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Honeywell Aerospace |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Technology | Magnetoresistive |
| Axis | Single |
| Output Type | Wheatstone Bridge |
| Sensing Range | ±0.6mT |
| Voltage – Supply | 2V ~ 25V |
| Current – Supply (Max) | – |
| Current – Output (Max) | – |
| Resolution | – |
| Bandwidth | 5MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Features | – |
| Supplier Device Package | 8- Pin SIP |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 8-SIP |
| Base Product Number | HMC1021 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.