Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Grayhill Inc. |
| Series | 39 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Type | Standard |
| Circuit | SPDT |
| Switch Function | On-Mom |
| Current Rating (Amps) | 250mA (AC) |
| Voltage Rating – AC | 115 V |
| Actuator Type | Round, Button |
| Actuator Marking | No Marking |
| Color – Actuator/Cap | Red |
| Illumination Type, Color | – |
| Illumination Voltage (Nominal) | – |
| Termination Style | PC Pin |
| Ingress Protection | – |
| Features | Sealed – Flux Protection |
| Panel Cutout Dimensions | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mechanical Life | – |
| Electrical Life | 500,000 Cycles |
| Base Product Number | 39-261 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.