Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Good-Ark Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Technology | Standard |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 1000 V |
| Current – Average Rectified (Io) | 35A |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25 V @ 100 A |
| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 2 µA @ 1000 V |
| Capacitance @ Vr, F | – |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Button, Axial |
| Supplier Device Package | Leaded Button |
| Operating Temperature – Junction | -50°C ~ 150°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.