Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Golledge Electronics Ltd |
| Series | GTXO-163T |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | TCXO |
| Frequency | 32 MHz |
| Output | Clipped Sine Wave |
| Voltage – Supply | 1.8V ~ 3.6V |
| Frequency Stability | ±0.5ppm |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Current – Supply (Max) | 2mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.065″ L x 0.049″ W (1.65mm x 1.25mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.028″ (0.70mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.