Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | GE Capacitor |
| Series | – |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Tolerance | ±3% |
| Voltage Rating – AC | 480V |
| Voltage Rating – DC | – |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Applications | General Purpose |
| Lead Spacing | 0.810″ (20.57mm) |
| Height – Seated (Max) | 4.000″ (101.60mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package / Case | Radial, Can – QC Terminals |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.