Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Fox Electronics |
| Series | FOX801_E |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Obsolete |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | VCTCXO |
| Frequency | 10 MHz |
| Function | – |
| Output | Clipped Sine Wave |
| Voltage – Supply | 3V |
| Frequency Stability | ±2.5ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -30°C ~ 75°C |
| Current – Supply (Max) | 2mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.449″ L x 0.378″ W (11.40mm x 9.60mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.079″ (2.00mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.