Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Fox Electronics |
| Series | C7BS |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | MHz Crystal |
| Frequency | 7.3728 MHz |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Load Capacitance | 20pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 110 Ohms |
| Operating Mode | Fundamental |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.295″ L x 0.205″ W (7.50mm x 5.20mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.043″ (1.10mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.