Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Flexxon Pte Ltd |
| Series | FxAdv II |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Memory Type | microSD™ |
| Memory Size | 16GB |
| Speed | – |
| Technology | pSLC |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
MEMORY CARD MICROSD 16GB PSLC
Fiyat:$15,02
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Flexxon Pte Ltd |
| Series | FxAdv II |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Memory Type | microSD™ |
| Memory Size | 16GB |
| Speed | – |
| Technology | pSLC |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.