Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | EPSON |
| Series | TG5032CGN |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | TCXO |
| Frequency | 40 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | CMOS |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±100ppb |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 6mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-SMD, No Lead |
| Supplier Device Package | 10-SMD (5×3.2) |
| Size / Dimension | 0.197″ L x 0.126″ W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.065″ (1.65mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |
| Base Product Number | TG5032CGN |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.