Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | EPSON |
| Series | SG-531 |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Obsolete |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 1.8432 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | CMOS, TTL |
| Voltage – Supply | 5V |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Current – Supply (Max) | 23mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 8-DIP, 4 Leads (Half Size) |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Size / Dimension | 0.539″ L x 0.260″ W (13.70mm x 6.60mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.209″ (5.30mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | 12mA |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.