Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | EPSON |
| Series | SG-210STF |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 72 MHz |
| Function | Standby (Power Down) |
| Output | CMOS |
| Voltage – Supply | 1.6V ~ 3.6V |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current – Supply (Max) | 3mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.