Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | EPCOS – TDK Electronics |
| Series | B82801A |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Frequency Range | 50kHz ~ 1MHz |
| Type | Invasive |
| Inductance | 33 µH |
| ET (Volt-Time) | – |
| Turns Ratio – Primary:Secondary | 1:20 |
| Current Ratio | – |
| DC Resistance (DCR) | 2.5mOhm Primary, 320mOhm Secondary |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.138″ L x 0.185″ W (3.50mm x 4.70mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.138″ (3.50mm) |
| Termination Style | J Lead |
| Weight | 0.006 oz (0.17 g) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.