Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | EPCOS – TDK Electronics |
| Series | B82789 |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Signal Line |
| Number of Lines | 2 |
| Inductance @ Frequency | 51 µH @ 100 kHz |
| Current Rating (Max) | 250mA |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 550mOhm |
| Voltage Rating – DC | 80V |
| Voltage Rating – AC | 42V |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Approval Agency | – |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.205″ L x 0.126″ W (5.20mm x 3.20mm) |
| Height (Max) | 0.118″ (3.00mm) |
| Package / Case | Horizontal, 4 L-Lead |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.