Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | EPCOS – TDK Electronics |
| Series | B82721 |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Power Line |
| Number of Lines | 2 |
| Inductance @ Frequency | 6.8 mH @ 10 kHz |
| Current Rating (Max) | 1.2A |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 280mOhm (Typ) |
| Voltage Rating – DC | – |
| Voltage Rating – AC | 250V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Ratings | – |
| Approval Agency | ENEC, UR, VDE |
| Features | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.705″ L x 0.681″ W (17.90mm x 17.30mm) |
| Height (Max) | 0.496″ (12.60mm) |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pin |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.