Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | EM Microelectronic |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Type | Watchdog Circuit |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Voltage – Threshold | 1.52V |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Reset | Active Low |
| Reset Timeout | 4.57ms Minimum |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Base Product Number | EM6151 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.