Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | ECS Inc. |
| Series | ECS-8FX |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Not For New Designs |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 10 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | CMOS |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±200ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 9mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SOJ, 5.08mm pitch |
| Size / Dimension | 0.551″ L x 0.341″ W (14.00mm x 8.65mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.185″ (4.70mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.