Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | ECS Inc. |
| Series | CSM-12 |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | MHz Crystal |
| Frequency | 4.9152 MHz |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Load Capacitance | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 150 Ohms |
| Operating Mode | Fundamental |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Supplier Device Package | 4-SMD (11.8×5.5) |
| Size / Dimension | 0.465″ L x 0.217″ W (11.80mm x 5.50mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.098″ (2.50mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.