Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | ECS Inc. |
| Series | ECX-19A |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Obsolete |
| Type | MHz Crystal |
| Frequency | 4 MHz |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Load Capacitance | 20pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 150 Ohms |
| Operating Mode | Fundamental |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Supplier Device Package | 2-SMD (11×5) |
| Size / Dimension | 0.433″ L x 0.197″ W (11.00mm x 5.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.079″ (2.00mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.