Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | ECS Inc. |
| Series | ECS-3X10X |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | MHz Crystal |
| Frequency | 3.6864 MHz |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Frequency Tolerance | ±50ppm |
| Load Capacitance | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 200 Ohms |
| Operating Mode | Fundamental |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Cylindrical Can, Radial |
| Size / Dimension | 0.126″ Dia x 0.413″ L (3.20mm x 10.50mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.413″ (10.50mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.