Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | ECS Inc. |
| Series | ECX-1637TC |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | MHz Crystal (w/Thermistor) |
| Frequency | 26 MHz |
| Frequency Stability | ±12ppm |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Load Capacitance | 7pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Operating Mode | Fundamental |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Supplier Device Package | 4-SMD (2.05×1.65) |
| Size / Dimension | 0.081″ L x 0.065″ W (2.05mm x 1.65mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.031″ (0.80mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.