Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | ECS Inc. |
| Series | ECS-2016MVQ MultiVolt™ |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 25 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | HCMOS |
| Voltage – Supply | 1.71V ~ 3.63V |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 7mA |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Supplier Device Package | 4-SMD (2×1.6) |
| Size / Dimension | 0.079″ L x 0.063″ W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.033″ (0.85mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | 10µA |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.