Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | EAO |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Type | Illuminated |
| Circuit | DPST-NC + SPST-NO |
| Switch Function | Off-Mom-Mom |
| Current Rating (Amps) | 5A (AC) |
| Voltage Rating – AC | 250 V |
| Actuator Type | Round, Button |
| Actuator Marking | No Marking |
| Color – Actuator/Cap | Blue |
| Termination Style | Quick Connect |
| Ingress Protection | IP67 – Dust Tight, Waterproof |
| Panel Cutout Dimensions | Circular – 30.00mm Dia |
| Base Product Number | EUS-14 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.