Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | E-Switch |
| Series | PVA6 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Type | Anti-Vandal, Illuminated |
| Circuit | SPST-NO |
| Switch Function | Off-Mom |
| Current Rating (Amps) | 2A (DC) |
| Voltage Rating – DC | 36 V |
SWITCH PB SPST-NO 2A 36V
Fiyat:$1.343,31
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | E-Switch |
| Series | PVA6 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Type | Anti-Vandal, Illuminated |
| Circuit | SPST-NO |
| Switch Function | Off-Mom |
| Current Rating (Amps) | 2A (DC) |
| Voltage Rating – DC | 36 V |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.