Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | E-Switch |
| Series | PMV6 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Type | Anti-Vandal |
| Circuit | SPST |
| Switch Function | Off-Mom |
| Current Rating (Amps) | 2A (DC) |
| Voltage Rating – DC | 24 V |
| Actuator Type | Round, Button, Domed |
| Actuator Marking | No Marking |
| Color – Actuator/Cap | Blue |
| Illumination Type, Color | – |
| Illumination Voltage (Nominal) | – |
| Termination Style | Wire Leads |
| Ingress Protection | IP67 – Dust Tight, Waterproof |
| Features | – |
| Panel Cutout Dimensions | Circular – 16.00mm Dia |
| Operating Temperature | -20°C ~ 65°C |
| Mechanical Life | – |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.