Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | E-Switch |
| Series | PBH |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Type | Standard |
| Circuit | DPDT |
| Switch Function | On-Mom |
| Current Rating (Amps) | 100mA (DC) |
| Voltage Rating – DC | 30 V |
SWITCH PB DPDT 0.1A 30V
Fiyat:$706,08
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | E-Switch |
| Series | PBH |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Type | Standard |
| Circuit | DPDT |
| Switch Function | On-Mom |
| Current Rating (Amps) | 100mA (DC) |
| Voltage Rating – DC | 30 V |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.