Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | E-Switch |
| Series | PB2 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Type | Standard |
| Circuit | SPST |
| Switch Function | Off-On |
| Current Rating (Amps) | 20A (AC) |
| Voltage Rating – AC | 125 V |
SWITCH PB SPST 20A 125V
Fiyat:$4.558,40
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | E-Switch |
| Series | PB2 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Type | Standard |
| Circuit | SPST |
| Switch Function | Off-On |
| Current Rating (Amps) | 20A (AC) |
| Voltage Rating – AC | 125 V |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.