Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | E-Switch |
| Series | PA4, LAMB |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Type | Standard, Illuminated |
| Circuit | DPST |
| Switch Function | Off-On |
| Current Rating (Amps) | 16A (AC) |
| Voltage Rating – AC | 125 V |
SWITCH PB DPST 16A 125V
Fiyat:$7.397,78
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | E-Switch |
| Series | PA4, LAMB |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Type | Standard, Illuminated |
| Circuit | DPST |
| Switch Function | Off-On |
| Current Rating (Amps) | 16A (AC) |
| Voltage Rating – AC | 125 V |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.