Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | E-Switch |
| Series | 800C |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Panel Mount, Rear |
| Type | Standard |
| Circuit | SPDT |
| Switch Function | On-On |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC/DC) |
| Voltage Rating – AC | 125 V |
| Voltage Rating – DC | 28 V |
| Actuator Type | Plunger for Cap |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.