Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Diodes Incorporated |
| Series | SaRonix-eCera™ LX |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 25 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | LVCMOS |
| Voltage – Supply | 1.2V |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 2mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | – |
| Package / Case | – |
| Size / Dimension | – |
| Height – Seated (Max) | – |
| Current – Supply (Disable) (Max) | 100µA |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.