Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Digilent, Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Element Type | K – Type |
| Temperature Range | -73°C ~ 482°C |
| Length – Lead Wire | 3.281′ (1m) |
| Conductor Type | – |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
THERMOCOUPLE WIRE K-TYPE 1M
Fiyat:$11,74
1436 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Digilent, Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Element Type | K – Type |
| Temperature Range | -73°C ~ 482°C |
| Length – Lead Wire | 3.281′ (1m) |
| Conductor Type | – |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.