Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | DFRobot |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | 0.3 ~ 6 LPM |
| Flow Sensor Type | Liquid |
| Voltage – Input | 5V ~ 12V |
| Port Size | 0.276″ (7mm) |
| Switch Function/Rating | – |
| Material – Body | Plastic |
| Operating Temperature | 120°C (Max) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.