Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | DFRobot |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Main Purpose | DC/DC, Step Down |
| Outputs and Type | 1 Non-Isolated Output |
| Power – Output | 25W |
| Voltage – Output | 3.3V ~ 25V |
| Current – Output | 5A |
| Voltage – Input | 3.6V ~ 25V |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency – Switching | 350kHz |
| Contents | Board(s) |
| Utilized IC / Part | GS2678 |
| Note | – |









Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.