Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Delkin Devices, Inc. |
| Series | COEM |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Memory Type | microSD™ |
| Memory Size | 16GB |
| Speed | Class 10, UHS Class 1, V10 |
| Technology | 3D |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
MEM CRD MICSD 16GB 10UHS 1V10 3D
Fiyat:$11,70
6776 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Delkin Devices, Inc. |
| Series | COEM |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Memory Type | microSD™ |
| Memory Size | 16GB |
| Speed | Class 10, UHS Class 1, V10 |
| Technology | 3D |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.