Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Delkin Devices, Inc. |
| Series | D300 |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Last Time Buy |
| Memory Type | SD™ |
| Memory Size | 32GB |
| Speed | Class 10, UHS Class 1 |
| Technology | MLC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
MEMORY CARD SD 32GB 10 UHS 1 MLC
Fiyat:$28,58
266 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Delkin Devices, Inc. |
| Series | D300 |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Last Time Buy |
| Memory Type | SD™ |
| Memory Size | 32GB |
| Speed | Class 10, UHS Class 1 |
| Technology | MLC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.