Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | CODACA |
| Series | CSCF2918H |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Type | Wirewound |
| Material – Core | Ferrite |
| Inductance | 10 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Current – Saturation (Isat) | 33A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 2.58mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Features | Mn-Zn Ferrite Low Loss |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 1.102″ L x 1.063″ W (28.00mm x 27.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.728″ (18.50mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.