Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | CODACA |
| Series | CPEX5051DL |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Type | Wirewound |
| Material – Core | Metal Composite |
| Inductance | 25 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 100 A |
| Current – Saturation (Isat) | 87A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 2.14mOhm Max |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Features | High Current |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 1.969″ L x 2.008″ W (50.00mm x 51.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 1.811″ (46.00mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.