Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | CODACA |
| Series | CPEX3231A |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Type | Wirewound |
| Material – Core | Metal Composite |
| Inductance | 10 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 50 A |
| Current – Saturation (Isat) | 86A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.05mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Features | Flat Wire, High Current, Soft Saturation |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | Radial |
| Size / Dimension | – |
| Height – Seated (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.