Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | CODACA |
| Series | CPD1715F |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Type | Wirewound |
| Material – Core | Ferrite |
| Inductance | 10 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 17 A |
| Current – Saturation (Isat) | 29A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 8.8mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 1 kHz |
| Features | Low Loss, Soft Saturation |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | Vertical, 4 PC Pin |
| Size / Dimension | 0.689″ L x 0.591″ W (17.50mm x 15.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.760″ (19.30mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.