Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | CFSensor |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Applications | Board Mount |
| Pressure Type | Gauge |
| Operating Pressure | -5.8PSI ~ 5.8PSI (-40kPa ~ 40kPa) |
| Output Type | Analog |
| Output | 60 mV ~ 90 mV |
| Accuracy | – |
| Voltage – Supply | 15V |
| Port Size | Male – 0.12″ (3mm) Tube |
| Port Style | Barbless |
| Features | mV Output |
| Termination Style | Surface Mount (SMD,SMT) |
| Maximum Pressure | – |
| Operating Temperature | -30°C ~ 125°C |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-SMD Module |
| Supplier Device Package | 6-SMT |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.