Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Broadcom Limited |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Number of Characters | 1 |
| Size / Dimension | 0.504″ H x 0.382″ W x 0.276″ D (12.80mm x 9.70mm x 7.00mm) |
| Digit/Alpha Size | 0.40″ (10.16mm) |
| Display Type | 7-Segment |
| Common Pin | Common Cathode |
| Color | Green |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 2.06V |
| Current – Test | 10mA |
| Millicandela Rating | 3.2mcd |
| Wavelength – Peak | 568nm |
| Power Dissipation (Max) | 65mW |
| Package / Case | 10-DIP (0.300″, 7.62mm) |
| Base Product Number | HDSP-313 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.