Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Broadcom Limited |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage – Isolation | 3750Vrms |
| Current Transfer Ratio (Min) | 15% @ 16mA |
| Current Transfer Ratio (Max) | – |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 1µs, 1µs (Max) |
| Rise / Fall Time (Typ) | – |
| Input Type | DC |
| Output Type | Transistor |
| Voltage – Output (Max) | 20V |
| Current – Output / Channel | 8mA |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.5V |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 25 mA |
| Vce Saturation (Max) | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Base Product Number | HCPL-0453 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.