Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Broadcom Limited |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Number of Channels | 2 |
| Voltage – Isolation | 3750Vrms |
| Current Transfer Ratio (Min) | – |
| Current Transfer Ratio (Max) | – |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 280µs, 30µs |
| Rise / Fall Time (Typ) | – |
| Input Type | DC |
| Output Type | Photovoltaic |
| Voltage – Output (Max) | 7V |
| Current – Output / Channel | 20µA |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.3V |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 30 mA |
| Vce Saturation (Max) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 8-DIP (0.300″, 7.62mm) |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Base Product Number | ASSR-V622 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.