Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Bourns Inc. |
| Series | CMH322522 |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Obsolete |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Material – Core | Ferrite |
| Inductance | 18 µH |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 120 mA |
| Current – Saturation (Isat) | – |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 3.3Ohm Max |
| Q @ Freq | 30 @ 2.52MHz |
| Frequency – Self Resonant | 20MHz |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 2.52 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Supplier Device Package | 1210 |
| Size / Dimension | 0.126″ L x 0.098″ W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.094″ (2.40mm) |
| Base Product Number | CMH322522 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.