Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Bourns Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 3.3V (Max) |
| Voltage – Breakdown (Min) | 3.9V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 18V |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 25A (8/20µs) |
| Power – Peak Pulse | – |
| Power Line Protection | Yes |
| Applications | DVI |
| Capacitance @ Frequency | 4pF @ 1MHz |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-UFDFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 10-DFN (2.5×2.5) |
| Base Product Number | CDDFN10 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.