Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Benedict GmbH |
| Series | K3 |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Coil Voltage | 110VAC |
| Contact Rating (Current) | 110 A |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 60°C |
CAPACITOR CONTACTOR 50KVAR
Fiyat:$655,93
6 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Benedict GmbH |
| Series | K3 |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Coil Voltage | 110VAC |
| Contact Rating (Current) | 110 A |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 60°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.