Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Type | Sensor Interface |
| Input Type | Differential |
| Output Type | Logic |
| Current – Supply | 10 mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Base Product Number | MAX9926 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.