Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Butterworth, Low Pass Switched Capacitor |
| Frequency – Cutoff or Center | 45kHz |
| Number of Filters | 1 |
| Filter Order | 5th |
| Voltage – Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118″, 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |
| Base Product Number | MAX7424 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.