Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Last Time Buy |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Protocol | USB |
| Function | Controller |
| Interface | SPI |
| Standards | USB 2.0 |
| Voltage – Supply | 3V ~ 3.6V |
| Current – Supply | 15mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 32-TQFP |
| Supplier Device Package | 32-TQFP (5×5) |
| Base Product Number | MAX3421 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.