Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Type | Receiver |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Number of Drivers/Receivers | 0/4 |
| Duplex | – |
| Receiver Hysteresis | 45 mV |
| Data Rate | 10Mbps |
| Voltage – Supply | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Base Product Number | MAX3094 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.